Hakkımızda

Erduran Mobilya – 32 Yıllık Deneyim ve Kalite

Erduran Mobilya olarak, 32 yıldır müşterilerimize en üstün kaliteyi ve uygun fiyatları sunma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz. İmalat sektöründe sağlamış olduğumuz deneyim ve birikim, bizi Bursa’nın önde gelen işletmelerinden biri yapmıştır.

Kalitemizle Tanınıyoruz

Erduran Mobilya olarak, ürünlerimizin kalitesine ve dayanıklılığına büyük bir önem veriyoruz. Her adımda kalite kontrol süreçlerini sıkı bir şekilde uygulayarak, müşterilerimize güvenilir ve uzun ömürlü ürünler sunuyoruz. İmalatımızda kullandığımız malzemelerin seçiminden son ürünün teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarına sadık kalıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alır. Erduran Mobilya olarak, müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunma konusundaki iddiamızı sürdürüyoruz. Bunu başarmamızın anahtarı, işletmemizin süreçlerini verimli bir şekilde yönetmek ve maliyetleri minimumda tutmaktır. Bu sayede müşterilerimize uygun fiyatlı ürünler sunabiliriz.

Bursa’da Hizmet Veriyoruz

Merkezi Bursa’da bulunan Erduran Mobilya, Bursa ve çevresindeki müşterilere hizmet vermekten gurur duyar. Bölgedeki müşterilerimize daha yakın olmamız, hızlı teslimatlar ve etkili müşteri destek hizmetleri sunmamıza olanak tanır.

Erduran Mobilya olarak, müşterilerimizin bahçe ve dış mekanlarını daha güzel ve işlevsel hale getirmelerine yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de kaliteli ürünlerimizi keşfetmek ve uygun fiyatlarla güzel bir bahçe yaşamı için bizimle iletişime geçmek için lütfen bize ulaşın.

Furniture collections

How we start our business

Online store with a wide selection of furniture and decor

Furniture is an invariable attribute of any room. It is they who give it the right atmosphere, making the space cozy and comfortable, creating favorable conditions for productive work or helping to relax after a hard day. More and more often, customers want to place an order in an online store, when you can sit down at the computer in your free time, arrange the furniture in the photo and calmly buy the furniture you like. The online store has a large catalog of furniture: both home and office furniture are available.

Furniture production is a modern form of art

Furniture manufacturers, as well as manufacturers of other home goods, are full of amazing offers: we often come across both standard mass-produced products and unique creations - furniture from professional craftsmen, which will be appreciated by true connoisseurs of beauty. We have selected for you the best models from modern craftsmen who managed to ingeniously combine elegance, quality and practicality in each product unit. Our assortment includes products from proven companies. Who for many years of continuous joint work did not give reason to doubt their reliability and honesty. All of them guarantee the high quality of their products, excellent operational characteristics, attractive appearance of the products, a long period of use of the furniture, as well as safety.