Erduran Mobilya

Minareli Çavuş Mahallesi Mete Sokak no: 16
Nilüfer/Bursa

Pazartesi-Cuma 09:00 - 17:00

bilgi@erduranmobilya.com
+90 532 712 33 24

Bizimle İletişime Geç !

  Sıkça Sorulan Sorular

  Neden Erduran Mobilya ?

  Erduran Mobilya olarak, ürünlerimizin kalitesine ve dayanıklılığına büyük bir önem veriyoruz. Her adımda kalite kontrol süreçlerini sıkı bir şekilde uygulayarak, müşterilerimize güvenilir ve uzun ömürlü ürünler sunuyoruz. İmalatımızda kullandığımız malzemelerin seçiminden son ürünün teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarına sadık kalıyoruz.

  Satın aldığım ürünü mağazadan teslim alabilir miyim ?

  Evet. Satın aldığınız ürünün teslim seçeneği sizin istediğiniz şekilde olacaktır. Ürünü satın alırken mağazadan teslim seçeneğini seçmeniz sonucunda sizin için o ürün/ler sizin adınıza Erduran Mobilya’nın özel deposunda, seçilecek olan uygun bir tarihe kadar özenle saklanacaktır.

  Ürünlerin Teslimatını Nasıl Yapıyorsunuz?

  Ürünlerimizi Kargo ile seçili ürünler haricinde kapınıza kadar teslim ediyoruz.

  Ödeme Seçenekleri

  Kredi kartı ve banka kartı ile www.erduranmobilya.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz +90 532 712 33 24 numaralı telefondan da müşteri hizmetlerimizi arayarak ödeme işleminizi  tamamlayabilirsiniz.

  Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

  Ürünün üretim ve teslimat sürecini sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ bölümüne tıklayarak ‘Siparişlerim’ kısmından rahatlıkla görebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleri kolayca takip edebilmeniz için; ürün yola çıktığında, sipariş verirken belirttiğiniz e-posta adresine ve telefona anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin ismi ve kargo takip numarası iletilir.

  Sipariş verdiğiniz ürünler gönderime hazır olduğunda müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçer ve  iki farklı hafta seçeneği sunar. Siz uygun olan haftayı seçtikten sonra, ekibimiz teslimat tarihini planlar ve teslimattan 1 gün önce de sizi arayarak bilgi verir.

  Birden fazla ürün sipariş verdim ve hepsinin aynı anda gelmesini istiyorum, mümkün mü?

  Ürünlerin hepsinin toplu olarak gönderilmesi siparişinizdeki ürünlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz +90 532 712 33 24 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Online store with a wide selection of furniture and decor

  Furniture is an invariable attribute of any room. It is they who give it the right atmosphere, making the space cozy and comfortable, creating favorable conditions for productive work or helping to relax after a hard day. More and more often, customers want to place an order in an online store, when you can sit down at the computer in your free time, arrange the furniture in the photo and calmly buy the furniture you like. The online store has a large catalog of furniture: both home and office furniture are available.

  Furniture production is a modern form of art

  Furniture manufacturers, as well as manufacturers of other home goods, are full of amazing offers: we often come across both standard mass-produced products and unique creations - furniture from professional craftsmen, which will be appreciated by true connoisseurs of beauty. We have selected for you the best models from modern craftsmen who managed to ingeniously combine elegance, quality and practicality in each product unit. Our assortment includes products from proven companies. Who for many years of continuous joint work did not give reason to doubt their reliability and honesty. All of them guarantee the high quality of their products, excellent operational characteristics, attractive appearance of the products, a long period of use of the furniture, as well as safety.